Latest Posts

#SizdenGelenler

#sizdengelenler
#Repost @kittap_blogguu with @make_repost
・・・
#okudumbitti📚
.
Kadınlar Neden Evlenir? ⚡ 10 /10 ⚡
.
#kitapyorumu
.
Selam canlar size çok güzel kitap yorumuyla geldim. Kitabımız da İlkim Öz’ün danışanlarının hikayelerinden oluşturulmuş. Kitabımızda 7 kişinin gerçek hayatını anlatıyor ama bu 7 kişinin gerçek isimleri kullanılmıyor. Bu 7 hikaye de kadınların cinsellik, para, kimi zaman sevgi, kimi zaman çocuğa bağlı mutluluklarını ve evliliklerini tartıklarını düşünülüyor ama böyle olmadığını okuduktan sonra çok daha iyi anlaşılıyor. 7 kadının gerçek ve çarpıcı yaşam hikayesi, bugüne kadar üzeri örtülen birçok duygunun açığa çıktığı bir kitap. Biz kadınlar unutmak istediğimiz, hatırlamak istemediğimiz bazı konuların üstlerini örtüp unutuyoruz ama öyle bir an geliyor ki o unuttum sandığımız duygular ve hatıraların hepsi gün yüzüne çıkabiliyor. Kadınlar Neden Evlenir? Kitabını herkes okumalı ; Bir şeyleri anlamak için, eşlerini daha iyi anlamak için ve herhangi bir şey yaparsam karşımdaki kişi nasıl etkilenir bunları anlayabilmek için Kadınlar Neden Evlenir? Kitabını okumalıyız.
.
#kitapalıntıları
.
📚 Kimse beni affetmese ve sevgisini göstermese de, ben kendimi affedebilmeyi ve kendimi sevmeyi öğrendim, sanırım büyüdüm.
.
📚Kız çocuğunun ilk tanıdığı karşı cins, babasıdır. Kızların, babaları tarafından onaylanmaları, güzel sözler duymaları, sevgi sözcüklerini duymaları, onların kendilerine olan güvenini artırır. ‘Ben sevilmeye değerim’ düşüncesi bu şekilde oluşur kız çocuklarında.
.
📚 Her insanın sorunları farklıydı ancak hepsinin arayışı aynıydı: Anlaşılmak, ilgi görmek, sevmek ve sevilmek.
.
📚”Ve hatta çoğu kez sözler yanlış anlaşılsa da, tenler hiçbir zaman yanlışlarda buluşmaz.”

Leave a Reply

Your email address will not be published.