Latest Posts

Psikolog -Yazar İlkim Öz İzmir’de Okurları İle Buluşuyor

 

 

 PSİKOLOG -YAZAR İLKİM ÖZ  23. İZMİR KİTAP FUARINDA OKURLARI İLE BULUŞUYOR

Psikolog-Yazar-Evlilik Ve Aile Terapisti İlkim Öz 20.kitabı ”Travma Çağı” ve diğer kitaplarının imzası için Ankara ve İstanbul‘dan sonra bu kez İzmir‘de okurları ile buluşuyor.

Ankara’da Armada AVM D&R’da; 12. Ankara Kitap Fuarı ATO Congresium’ da, İstanbul’da 36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı TÜYAP’ta; 5. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı CNR Expo’da çok satan kitabı ”Travma Çağı” nın imzası ve söyleşileri için sık sık okurları ve hayranları ile buluştu.

Bu kez 23. İzmir Kitap Fuarında okurları ve sevenleri ile buluşacak olan psikolog-yazarın İzmir’deki  İmza günü 14 Nisan Cumartesi saat 14.00 ile 16.00 saatleri arasında olacak. Martı Yayınları standında çok satan kitabı “Travma Çağı” nın yanı sıra yine çok satan kitap serisi olan Ailelere Rehber Kitaplar Dizisi Çocuk Olmak kitaplarını imzalayacak. Seri 6 farklı kitaptan oluşuyor. Okurlar Çocuk Olmak dizisini 6′ lı set olarak alabildikleri gibi tek tek de alabiliyorlar. Psk-yazar sosyal medya instagram kitap hesabında @ilkimozkitaplari  “Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz iki güzellik vardır. Kitaplar ve çiçekler” diyerek kitapların insan yaşamındaki önemini vurgulamaktadır.

15 Nisan Kitap Hediye Günü 
Ülkemizde her yıl Nisan ayının 3.pazar günü ülkemizde kitap hediye günü olarak kutlanmaktadır. Bir gün öncesi de benim imza günüm. Güzel İzmir ve İzmir’ lileri sevdiklerine kitap hediye etmeleri için bekliyorum. Şimdiden kitap hediye etme günü kutlu olsun diyorum.

Biz de @ilkimozkitaplari ailesi olarak uzman-yazarımıza kolaylıklar diliyor ve İzmir’e sevgilerimizi gönderiyoruz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.