Latest Posts

”Kocam Annesiyle Uyuyor”

Günaydın, sağlıklı ve mutlu bir gün diliyorum hepinize❤

Sizden gelen önemli bir soruyu paylaşmak istiyorum

“KOCAM ANNESİYLE UYUYOR”

SORU ŞÖYLE ; Hocam kadınlar neden evlenir kitabinizi okudum. Benim de sorunum şu; Eşim beni aldatmıyor, kumarı,içkisi yok, öfkesi, şiddeti yok. Ev işlerinde oldukça yardımcı, çocuğumuzla ilgili, bana düşkün.

Ancak ANNESINE DE de çok düşkün. Annesinin sözünden çıkmaz, annesi ne derse yapar. Aslında annesi de sessiz bir kadındır ama anne oğul iliskileri bir tuhaf. Meselâ annesi bize yatıya geldiğinde eşim annesiyle uyur. Artık annesi kaç gün kaliyorsa bizde, bir hafta, bir ay, ana oğul uyurlar sabaha kadar.

Yani bilemiyorum bu bir sorun mu benim evliliğimde?
Arkadaslarim buna nasil katlandigimi soruyor. Acikcasi esimin annesiyle uyumasi beni cok da rahatsiz etmiyor. Hatta hic etmiyor. Niye etsin ki? Etmesi mi gerekiyor?

Beni asıl rahatsiz eden konu eşim işsiz. #PARA kazanmiyor yani. 4 yıllık evliyiz. Yaklasik 2 yıl önce işten cıkarıldı. Önceleri bir iki iş baktı. Bidaha da iş aramadi. Ben de calismiyorum. Benim ailem destek oluyor bize.

Benim annem de diyor ki, nereye kadar sürer bu? Babana birsey olsa hepimiz açız. Söyle o kocana anasıyla uyuyacagina kalkip işe girsin. Yada boşan bu adamdan? Böyle koca mi olur?

Ben de soğudum esimden. Erkek gibi gelmiyor. Napicam bilemedim. Bu sebepten bosanilir mi?

👉Hocam mektubumu yayinlarsaniz cok sevinirim. Sizin takipcilerinizin de fikirlerini öğrenmek isterim

Sizler ne düşünüyorsunuz sevgili takipcilerim? Hadi paylaşın ki bu takipcime biraz ışık tutalim, biraz tünelin ucunu görebilsin

Şimdiden hepinize teşekkürler:)

Leave a Reply

Your email address will not be published.